| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| TP | I2C/USB-interface TP |
| Het Type van geheugenkaart | TF-kaart |
| PCB Grootte | 100mm*80mm |
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer |
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| PCB-grootte | 100mm*80mm |
| Het Type van geheugenkaart | TF-kaart |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS ((dual 8,1920*1080), EDP |
| Audio-uitgang | Stereo, ondersteunt Dolby Sound Effect |
|---|---|
| Video-uitgang | HDMI |
| Temperatuur | -20°- 80°C |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Uitbreidingsgroeven | TF-kaart, PCIE SIM-kaart |
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Automatische aan- en uitschakeling |
|---|---|
| Weergave | Ondersteuning van LVDS,EDP,MIPI,HDMI |
| Reekspoort | 7 In totaal, optionele soorten, TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
| Interface van de kassa | RJ11 6P6C |
| NPU | 1TOPS |
| Naam van het product | Android robuuste tablet ingebedde industriële tablet moederbord MIPI HD 4K RK3399 quad core mainboar |
|---|---|
| Bedrijfsvoering | Android 7.1/10.0 |
| Hoofdic | RK3399 maximale frequentie 2,0 GHz |
| PCB-grootte | 112 mm × 100,5 mm × 1,2 mm |
| Toegepast Gebied | Industriële tabletten, medische tabletten, robuuste tabletten, enz. |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Productnaam | Pos ingebed ARM-moederbord |
|---|---|
| USB -interface | Ingebouwde USB 2.0-aansluitingen (4 stuks), externe USB 3.0 (1 stuks) 2.0 (2 stuks) OTG (1 stuks) |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks) |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
|---|---|
| Verwerker | Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor |
| NPU | 1TOPS |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Naam van het product | androïde motherboard |
| Verwerker | Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor |
|---|---|
| GPU's | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS MIPI EDP HDMI-display |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
|---|---|
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
| licht vullen | 12V vullamp (besturbare schakelaar) |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS MIPI EDP HDMI-display |
| Productnaam | androïde motherboard |