| Voeding | DC12V3A-ingang |
|---|---|
| EMMC | Optie 16G-128G |
| PCB-grootte | 100 mm * 80 mm |
| Wifi | 2.4G/5G wifi BT |
| USB -interface | Interne USB 2.0 (7 pc's), externe USB 2.0 (1 pc), externe OTG (1 pc) |
| Productnaam | ingebed Linux-moederbord |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Productnaam | Geïntegreerd ARM-moederbord RK3566 |
|---|---|
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| GPU's | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Temperatuur | -20°- 80°C |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Processortype | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, maximale frequentie 2.0GHz |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Productnaam | Geïntegreerd industrieel ARM-moederbord |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi-BT |
| Besturingssysteem | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| PCB-laag | 8-laags bord |
| Seriële poort | 5 in totaal, optionele typen, TTL (1-5 stuks), RS232 (0-4 stuks), RS485 (0-2 stuks) |
| Productnaam | Ingebouwde besturingsmoederbord |
|---|---|
| TP | I2C en USB interface TP |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Temperatuur | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI camera |
| Productnaam | JLD-A09 ingebed Linux-bord |
|---|---|
| Camera | MIPI camera |
| Voeding | DC12V3A-ingang |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Productnaam | Linux-moederbord |
|---|---|
| TP | I2C en USB interface TP |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Temperatuur | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI camera |
| Productnaam | Rockchip RK3566 ingebed ARM-moederbord |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |