| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Naam van het product | Rockchip RK3568 Digital Signage Motherboard Hd-mi Lvds 4K HD LCD 2gb+32gb Android11 Industriële POS- |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU's | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer |
|---|---|
| TP | I2C/USB-interface TP |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS ((dual 8,1920*1080), EDP |
| Het Type van geheugenkaart | TF-kaart |
| PCB Grootte | 100mm*80mm |
| Productnaam | Quad-core 2.0 GHz Gigabit Ethernet RK3568 POS Moederbord Embedded Hardware Met AI |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer pcb |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Geïntegreerd Linux-moederbord JLD-A09 |
|---|---|
| Weergave | Ondersteuning LVD's (Dual 8, 1920*1080), EDP, MIPI, HDMI |
| Audio-uitvoer | Stereo, ondersteuning Dolby |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Type | Multilayer PCB |
| Materiaal | RF4 |
| De laag | 4 |
| PCB-grootte | 100 mmX70 mmX1,6 mm |
| Productnaam | RK3568 Embedded System Board |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Type | Meerlagige PCB |
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |