| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| tp | Εφαρμογή των προδιαγραφών |
| Τύπος καρτών μνήμης | Κάρτα TF |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Εισαγωγή DC12V3A |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| Τύπος καρτών μνήμης | Κάρτα TF |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS ((διπλή 8,1920*1080),EDP |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
|---|---|
| Έξοδος βίντεο | HDMI |
| Θερμοκρασία | -20°- 80°C |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Αυλακώσεις επέκτασης | Κάρτα TF, Κάρτα SIM PCIE |
| RTC | Υποστήριξη ενεργοποίησης και απενεργοποίησης μνήμης ρολογιού, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίη |
|---|---|
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS,EDP,MIPI,HDMI |
| Σειριακή θύρα | 7 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι, TTL (1-7 τεμάχια), RS232 (0-6 τεμάχια), RS485 ((0-2 τεμάχια) |
| Διασύνδεση ταμειακής θυρίδας | RJ11 6P6C |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| Ονομασία προϊόντος | Android ανθεκτικό tablet ενσωματωμένη βιομηχανική πλακέτα MIPI HD 4K RK3399 τετραπλό πυρήνα για Tabl |
|---|---|
| ΕΣ | Android 7.1/10.0 |
| Κύριο ολοκληρωμένο κύκλωμα | RK3399 μέγιστη συχνότητα 2,0 GHZ |
| Μέγεθος PCB | 112mmX100.5mmX1.2mm |
| Εφαρμοσμένος τομέας | Βιομηχανικό δισκίο, ιατρικό δισκίο, ανθεκτικό δισκίο κλπ. |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Όνομα προϊόντος | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| Διεπαφή USB | Ενσωματωμένες υποδοχές USB 2.0 (4 τμχ), εξωτερική USB 3.0 (1 τεμ.) 2.0 (2 τεμ.) OTG (1 τεμ.) |
| Σειριακή θύρα | 5 συνολικά, προαιρετικοί τύποι, TTL (1-5 τμχ), RS232 (0-4 τμχ) |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
|---|---|
| Επεξεργαστής | Τετραπυρη 64bit επεξεργαστής Cortex-A55 |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Ονομασία προϊόντος | αρρενωπή μητρική κάρτα |
| Επεξεργαστής | Τετραπυρη 64bit επεξεργαστής Cortex-A55 |
|---|---|
| Πίνακας επεξεργασίας | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη οθόνης HDMI LVDS MIPI EDP |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
|---|---|
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
| γεμίζει φως | Φως πλήρωσης 12V (ελεγχόμενος διακόπτης) |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη οθόνης HDMI LVDS MIPI EDP |
| Όνομα Προϊόντος | αρρενωπή μητρική κάρτα |