| RS232 | 0 tot 6 |
|---|---|
| RS485 | 1 |
| TTL | 0 tot 6 |
| USB 2.0 | intern(2), extern(4) |
| Sollicitatie | POS-machine, ai elektronische weegschaal, etc. |
| Geheugenkaart | TF-kaart |
|---|---|
| Temperatuur | -20° tot 80°C |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Optioneel |
| PCB-grootte | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| Voeding | DC12V3A-invoer ((Printer niet inbegrepen) |
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Automatische aan- en uitschakeling |
|---|---|
| PCB-grootte | 170mm*170mm |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Seriële poorten | 5 In totaal, optionele soorten,TTL ((1-5 stuks)、RS232 ((0-4 stuks)、RS485 ((0-2 stuks) |
| Afbeelding | Ondersteuning van LVDS ((dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Meerlagige PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| NPU | RK NNT 0,8T |
|---|---|
| Maximaal ondersteund geheugen | 128 GB |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF-kaart |
| Seriële poort | Ondersteuning van TTL, RS232, RS485 |
| Audio-uitgang | Stereo, ondersteuning Dolby Sound Effect |
| Productnaam | RK3568 Android Board P08 |
|---|---|
| DDR | 2G/4G/8G DDR4 |
| Temperatuur | -20° tot 80°C |
| USB -poort | Inner USB 2.0 Socket*5 、 Externe USB 2.0 -host*4 、 otg*1 |
| Os | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Productnaam | POS-hoofdbord |
|---|---|
| Os | Android 11 |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ondersteuning voor Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| PCB-grootte | 164 mm*100 mm*1,6 mm |
| Operating System | Android7.1 |
| Flash | 8G-64G EMMC (hoogste ondersteuning 128G) |
| Vragen | Merknaam: JEWELLED, modelnummer: JLDA06, vervaardigd in China, minimum orderhoeveelheid: 1 stuk, bet |
| CPU | Amlogic T972 Quad-core ARM Cortex-A55, met een maximale frequentie van 1,9 GHz |
|---|---|
| GPU's | ARM Mali-G31 MP2 |
| Geheugen | DDR geheugen 2G/4G optie |
| eMMC | Optie EMMC8G/16G/32G/64G/128 |
| Video-uitgang | V-bij-één, dubbelkanaals LVDS, CVBS |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| PCB size | 170mmX170mm |
| USB interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |