| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος πίνακας συστημάτων |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Video output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Serial Ports | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Όνομα προϊόντος | Πλακέτα CPU RK3568 |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη σανίδα βραχίονα |
|---|---|
| CPU | RK3588 οκτώ πυρήνων 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, με την υψηλότερη συχνότητα 2,8 GHz |
| GPU | ΑΡΜ Mali-G610 MC4 |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 Android Board P08 |
|---|---|
| ΔΔΔ | 2G/4G/8G DDR4 |
| Θερμοκρασία | -20° έως 80°C |
| Θύρα USB | Εσωτερική υποδοχή USB 2.0*5 、 Εξωτερικός οικοδεσπότης USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Λειτουργικός | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
|---|---|
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
| γεμίζει φως | Φως πλήρωσης 12V (ελεγχόμενος διακόπτης) |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη οθόνης HDMI LVDS MIPI EDP |
| Όνομα Προϊόντος | αρρενωπή μητρική κάρτα |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο κύριο πίνακα JLD-P08 |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| Λειτουργικός | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Τροφοδοσία | DC12V3A εισροή ((Δεν περιλαμβάνεται εκτυπωτής) |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux JLD-A09 |
|---|---|
| Επίδειξη | Υποστήριξη LVDS (Dual 8,1920*1080), EDP, MIPI, HDMI |
| Έξοδος ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |