| Nazwa produktu | Wbudowana płyta systemu |
|---|---|
| system operacyjny | ANDROID |
| RTC | Obsługa pamięci zegara wyłączania, automatyczne włączanie i wyłączanie |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Video output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Serial Ports | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Nazwa produktu | Płyta procesora RK3568 |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| OEM/ ODM | Wsparcie |
| GPU | Mali-G52GPU |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | wbudowana płyta ramienia |
|---|---|
| Procesor | RK3588 ośmiordzeniowy 4 * Cortex-A76 + 4 * Cortex-A55, o najwyższej częstotliwości 2,8 GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa produktu | RK3568 Android Board P08 |
|---|---|
| NRD | 2G/4G/8G DDR4 |
| Temperatura | -20 ° do 80 ℃ |
| Port USB | Wewnętrzne gniazdo USB 2.0*5 、 Zewnętrzny host USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
|---|---|
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
| Wypełnij światłem | Światło wypełniające 12 V (kontrolowany przełącznik) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS MIPI EDP HDMI Wyświetlacz |
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Procesor | RK3568 Procesor Cortex-A55 o czterech rdzeniach 64-bitowy, o najwyższej częstotliwości 2,0 GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| BARAN | 2G 4G 8G |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna JLD-P08 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Zasilacz | DC12V3A WEJŚCIE (drukarka nie jest wliczona) |
| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Linux JLD-A09 |
|---|---|
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8, 1920*1080) EDP, MIPI, HDMI |
| Wyjście audio | Stereo, wsparcie Dolby |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |