| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| Σειριακή θύρα | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Τροφοδοτικό | DC12V3A εισροή ((Δεν περιλαμβάνεται εκτυπωτής) |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Κάμερα | Κάμερα USB |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική ARM JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 τετραπυρηνικός 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, η υψηλότερη συχνότητα είναι 2.0GHz |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική ARM RK3566 |
|---|---|
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ARM |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Εφαρμογή | ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Μηχάνημα POS |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Rk3566 Cpu Board |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Εφαρμογή | Digital Queue Self Information Library/Πληροφοριακό περίπτερο τράπεζας/νοσοκομείου |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| EMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ονομασία του προϊόντος | Η ιδανική μητρική πλακέτα βιομηχανική πλακέτα ARM για συστήματα γυρισμάτων υψηλής ασφάλειας συμβατά |
|---|---|
| Ρυθμιστική συμμόρφωση | FCC, CE |
| Μηχανισμοί εξακρίβωσης ταυτότητας | Αναγνώριση προσώπου |
| Υποστήριξη ενημέρωσης λογισμικού | ΟΤΑ |
| Τοποθέτηση λιμένα | USB, HDMI |