| Όνομα προϊόντος | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ΚΟΡΥΦΕΣ |
| Μέγεθος PCB | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Είσοδος DC12V |
| Όνομα προϊόντος | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ΚΟΡΥΦΕΣ |
| Μέγεθος PCB | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Είσοδος DC12V |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική ενσωματωμένη πλακέτα ARM |
|---|---|
| CPU | Ροκσίπ RK3588 |
| GPU | ΑΡΜ Mali-G610 MC4 |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V |
| Ονομασία προϊόντος | 1G DDR3 RAM Maximum Υποστηριζόμενη ενσωματωμένη πλακέτα Android με HD MI Video Out JLD096 |
|---|---|
| Πορτ USB | USB HOST/OTG |
| Τύποι κάρτας μνήμης | Υποστήριξη TF CARD --- υψηλότερος δίσκος 32G. |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |
| ΕΣ | Ανδροειδές 8.1/10.0 |
| Ονομασία του προϊόντος | 10.1 ίντσες Wi-Fi Ενσωματωμένο Android/Linux Board RK3288 Βιομηχανικό Android Pcb Board με έξοδο HDM |
|---|---|
| Μνήμη | 8G ~ 64G Προαιρετικά (το ανοιχτό πρότυπο είναι 8G) |
| Μέγεθος PCB | 145mmX100mmX1.6mm |
| HDMI | Έκδοση HMDI |
| Δίκτυο | 6Υποστηρίζει 10/100/1000 MHZ LAN και ασύρματο WIFI 2.4 ή 5G. |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολλαπλή διεπαφή RK3568 Industrial ARM Board με διπλό Gigabit Lan συμβατό με Android 11 και Linux JL |
|---|---|
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | RF4 |
| Ονομα | Βιομηχανικό συμβούλιο ARM |
|---|---|
| Μέγεθος | 164mm*100mm*1.6mm |
| GPU | Η GPU του Mali-T860, υποστηρίζει το OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |
| Μοντέλο αριθ. | JLD-A06 |
| EMMC | 16g/32g/64G/128g Προαιρετικό |
| Μοντέλο | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM για μηχανή POS KIOSK |
|---|---|
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL、RS232 |
| Ethernet | Υποστήριξη για 1000 MHz |
| Διεπαφή USB | USB HOST/OTG |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Μοντέλο | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM για μηχανή POS KIOSK |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Μοντέλο | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM για μηχανή POS KIOSK |
|---|---|
| Μνήμη | Δικαίωμα 2G/4G/8G DDR4 |
| Ethernet | Υποστήριξη για 1000 MHz |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |