| Ικανότητα RAM | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20°- 80°C |
| Τύπος επεξεργαστή | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 2.0GHz |
| μνήμη flash | 16G-128G προαιρετικά |
| Σειριακή θύρα | 7 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι, TTL (1-7 τεμάχια), RS232 (0-6 τεμάχια), RS485 ((0-2 τεμάχια) |
| Ονομασία | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM για τερματικό αυτοεξυπηρέτησης |
|---|---|
| Διεπαφή USB | USB HOST/OTG |
| Ethernet | Υποστήριξη για 1000 MHz |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική Industrial ARM |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
|---|---|
| Υλικό | RF4 |
| Σχήμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | αρρενωπή μητρική κάρτα |
| γεμίζει φως | Φως πλήρωσης 12V (ελεγχόμενος διακόπτης) |
| Επεξεργαστής | Τετραπυρη 64bit επεξεργαστής Cortex-A55 |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 RK3588 Industrial Motherboard |
|---|---|
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| EMMC | 16G-128G Προαιρετικό |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
|---|---|
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού απενεργοποίησης, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Σειριακές θύρες | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| λιμάνια | Wi-Fi, USB 2.0, Θύρα οθόνης, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου | Νέος |
| ΕΜΒΟΛΟ | DDR4, 2G/4G/8G |
| Τύπος CPU | Πετρώμα |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |