| نام محصول | تخته سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | اندروید |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش، روشن و خاموش کردن خودکار |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Video output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Serial Ports | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| نام محصول | برد سی پی یو RK3568 |
|---|---|
| نام تجاری | ناوگان |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام محصول | تخته بازوی تعبیه شده |
|---|---|
| CPU | RK3588 هشت هسته ای 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.8 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G610 MC4 |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | RK3568 Board Android P08 |
|---|---|
| DDR | 2G/4G/8G DDR4 |
| درجه حرارت | -20 درجه تا 80 |
| بندر USB | سوکت داخلی USB 2.0*5 、 USB خارجی 2.0 میزبان*4 、 OTG*1 |
| پیش روی | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
|---|---|
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
| نور را پر کنید | نور پرکننده 12 ولت (کنترل می شود) |
| نمایش | پشتیبانی LVDS MIPI EDP HDMI DISPLAY |
| نام محصول | مادربرد اندروید |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | پردازنده RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.0GHz |
| رام | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | صفحه اصلی جاسازی شده JLD-P08 |
|---|---|
| اندازه PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| پیش روی | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A (چاپگر شامل نمی شود) |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نام محصول | مادربرد لینوکس جاسازی شده JLD-A09 |
|---|---|
| نمایش | پشتیبانی از LVDS (Dual 8 ,1920*1080 , EDP , MIPI , HDMI |
| خروجی صدا | استریو ، از دالبی پشتیبانی کنید |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |