| Όνομα προϊόντος | Οικονομικά αποδοτική rockchip px30 cortex-a35 ARM ενσωματωμένο κεντρικό πίνακα Android PCBA Motherbo |
|---|---|
| CPU | PX30 (Quad-Core Cortex-A35, 1,4GHz) |
| GPU | Multi-Core ARM® Mali ™ -G31 |
| Μνήμη | 1GB DDR3 (μέγιστο 2GB) |
| Αποθήκευση | 4GB -16GB NAND Flash (προεπιλογή) ή έως 32GB EMMC |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Όνομα προϊόντος | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ΚΟΡΥΦΕΣ |
| Μέγεθος PCB | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Είσοδος DC12V |
| Όνομα προϊόντος | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ΚΟΡΥΦΕΣ |
| Μέγεθος PCB | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Είσοδος DC12V |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική ενσωματωμένη πλακέτα ARM |
|---|---|
| CPU | Ροκσίπ RK3588 |
| GPU | ΑΡΜ Mali-G610 MC4 |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V |
| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική Industrial ARM |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Ονομασία προϊόντος | Rockchip RK3568 Μητρική Πίνακα Ψηφιακής Σήμανσης HD-mi Lvds 4K HD LCD 2gb+32gb Android11 Μητρική Πίν |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, έως 2.0GHz) ∆ Επαρκής πολλαπλή εργασία για ενσωματωμένα φορτία εργασί |
| Πίνακας επεξεργασίας | Το ARM G52 2EE υποστηρίζει προηγμένα γραφικά API (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) για χρήστες και οθόνες. |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |