| Nazwa produktu | Opłacalny RockChip PX30 Cortex-A35 Ramię wbudowana płyta główna Android PCBA Digital Signage Signage |
|---|---|
| CPU | PX30 (czterordzeniowa kora-A35, 1,4 GHz) |
| GPU | Multi-core ARM® MALI ™ -G31 |
| Pamięć | 1 GB DDR3 (maks. 2 GB) |
| Składowanie | 4 GB - 16 GB NAND Flash (domyślnie) lub do 32 GB EMMC |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| Nazwa produktu | Przemysłowa wbudowana płyta ARM RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPÓW |
| Rozmiar PCB | 170mm*170mm |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Nazwa produktu | Przemysłowa wbudowana płyta ARM RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPÓW |
| Rozmiar PCB | 170mm*170mm |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Nazwa produktu | Przemysłowa tabliczka ramienia wbudowana |
|---|---|
| Procesor | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Zasilanie | Wejście DC12V |
| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Industrial ARM |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi BT 2,4G/5G |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa produktu | RockChip RK3568 Digital Signage płyta główna HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB Android11 Pos na płycie |
|---|---|
| procesor | Czterordzeniowy kora-A55 (64-bitowa, do 2,0 GHz)-wydajna wielozadaniowość dla obciążeń osadzonych. |
| GPU | ARM G52 2EE - Obsługuje zaawansowane interfejsy API graficzne (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) dla UIS i |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |