| Μοντέλο | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM για μηχανή POS KIOSK |
|---|---|
| Μνήμη | Δικαίωμα 2G/4G/8G DDR4 |
| Ethernet | Υποστήριξη για 1000 MHz |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Όνομα Προϊόντος | Κόστος Αποτελεσματική Allwinner A133 Android Motherboard SOM Εγκατεστημένο Σύστημα στο Μονούλο Arm P |
|---|---|
| CPU | Πρωτογενής επεξεργαστής Cortex-A53 με ταχύτητα ρολογιού 1,6GHz. |
| Πίνακας επεξεργασίας | IMG PowerVR GE8300, που υποστηρίζει το OpenGL ES 3.2Βούλκαν 1.1, και OpenCL 1.2. |
| Μνήμη | Υποστηρίζει επιλογές 1G/2G/4G DDR4. |
| Αποθήκευση | Μνημείο eMMC με προαιρετικές χωρητικότητες 16G-128G. |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική ARM JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 τετραπυρηνικός 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, η υψηλότερη συχνότητα είναι 2.0GHz |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Android RK3288 Pos Μητρική Πίνακα Ανάπτυξη Linux Board Lvds Pcba Κατασκευή Rockchip PX30 Custom Μητρ |
|---|---|
| CPU | τετραπλής πυρήνας ARM CORTEX-A17 core processor |
| GPU | Επεξεργαστής γραφικών ARM MAIL-T764 |
| Μνήμη | 2.2G DDR3 ή 4G DDR3 |
| Αποθήκευση | 3.8G ~ 64G για επιλογή (το ανοικτό πρότυπο είναι 8G) |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κύρια πλακέτα συστήματος |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, έως 2.0GHz) ∆ Επαρκής πολλαπλή εργασία για ενσωματωμένα φορτία εργασί |
| GPU | Το ARM G52 2EE υποστηρίζει προηγμένα γραφικά API (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) για χρήστες και οθόνες. |
| NPU | 1 Επιταχυντής Τεχνητής Νοημοσύνης TOPS Ενεργοποιεί ελαφριές εργασίες τεχνητής νοημοσύνης (π.χ. ανί |
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 - κλιμακωτό για ελαφρύ έως μέτριο φόρτο εργασίας. |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 Ενσωματωμένη πλακέτα Linux |
|---|---|
| RTC | Υποστηρίζει τη λειτουργία ανάλειψης της μνήμης ρολογιού και την λειτουργία αυτόματης εναλλαγής |
| Πίνακας αφής | Υποστηρίζει πολυεπαφή χωρητική οθόνη αφής |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Μέγεθος PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Σειριακή θύρα | 4 Συνολικά, τύποι επιλογής,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Μνήμη | Δικαίωμα 2G/4G/8G DDR4 |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS,EDP,MIPI |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board with External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 and Temperature Range -20° to 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |