| نام محصول | مقرون به صرفه Rockchip PX30 Cortex-A35 بازوی اصلی تعبیه شده Android PCBA مادربرد صفحه کنترل دیجیتال |
|---|---|
| CPU | PX30 (چهار هسته ای Cortex-A35 ، 1.4GHz) |
| GPU | چند هسته ای ARM® MALI ™ -G31 |
| خاطره | 1 گیگابایت DDR3 (حداکثر 2 گیگابایت) |
| انباره | فلاش 4 گیگابایت -16 گیگابایتی NAND (پیش فرض) یا حداکثر 32 گیگابایت EMMC |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |
| Product name | Embedded System Motherboard ARM Android Board PX30 1.6GHZ 2G DDR4 LVDS Display Control Board For Digital Signage JLD-A13 |
|---|---|
| Network Connectivity | Supports 10/100M Ethernet and 2.4GHz Wi-Fi, integrated with Bluetooth functionality. |
| Audio Features | Stereo output with Dolby sound effects, equipped with a 3.5mm headphone jack, 2P1.25 microphone jack, and 4P2.0 speaker jack. |
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor with a clock speed of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, and OpenCL 1.2. |
| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده صنعتی RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 تاپ |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده صنعتی RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 تاپ |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| نام محصول | برد بازوی صنعتی |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G610 MC4 |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| نام محصول | مادربرد ARM صنعتی جاسازی شده |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | Rockchip RK3568 Signage Signage Motherboard HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB ANDROID11 صنعتی POS مادربر |
|---|---|
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |