| Μνήμη | Δικαίωμα 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Σειριακή θύρα | 4 Συνολικά, τύποι επιλογής,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
| eMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
|---|---|
| Πίνακας επεξεργασίας | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS,EDP,MIPI |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Όνομα προϊόντος | Κύρια πλακέτα PCBA ενσωματωμένου συστήματος ARM |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού σε κατάσταση απενεργοποίησης και αυτόματη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Διασύνδεση ήχου | 3.5mm ακουστικά jack, 2P2.0 μικροφώνου διεπαφής, 4P2.0 ομιλητής διεπαφής |
| Όνομα προϊόντος | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| Διεπαφή USB | Ενσωματωμένες υποδοχές USB 2.0 (4 τμχ), εξωτερική USB 3.0 (1 τεμ.) 2.0 (2 τεμ.) OTG (1 τεμ.) |
| Σειριακή θύρα | 5 συνολικά, προαιρετικοί τύποι, TTL (1-5 τμχ), RS232 (0-4 τμχ) |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ARM |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανική κατηγορία 12V Android μητρική πλακέτα με 2.2G DDR3 αποθήκευση και 13.3 ιντσών LCD οθόνη |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12V / 3A εισροή |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, που υποστηρίζει τον ήχο Dolby |
| Έξοδος βίντεο | Υποστηρίζει LVDS, EDP και HDMI βίντεο έξοδο και την υψηλότερη ανάλυση 3840x2160. |
| Εμφάνιση | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 ιντσών οθόνη LCD αφής |
| Μοντέλο | JLD-P01 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα συστήματος για KIOSK |
|---|---|
| Κάμερα | Υποστήριξη διεπαφής USB |
| CPU | RK3288 |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| GPU | Mali-t764 |