| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Option |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Port | 4 In Total, Types Option,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Camera | USB Camera |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Display | Support LVDS,EDP,MIPI |
| NPU | 1TOPS |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| Product Name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Product Name | ARM Embedded System PCBA MainBoard |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Supports Power-off Clock Memory And Automatic On/off |
| Camera | USB Camera |
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| Product Name | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| USB Interface | Built-in USB 2.0 Sockets (4 Pcs), External USB 3.0 (1 Pce) 2.0 (2 Pcs) OTG (1 Pce) |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types, TTL (1-5 Pcs), RS232 (0-4 Pcs) |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | Industrial Grade 12V Android Vending Machine Motherboard With 2.2G DDR3 Storage And 13.3 Inch LCD Touchscreen JLD076 RK3288 |
|---|---|
| Power Supply | 12V /3A Input |
| Audio Output | Stereo, Supporting Dolby Sound |
| Video Output | Support LVDS, EDP And HDMI Video Output And The Highest Resolution 3840X2160. |
| Display | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 Inch LCD Touchscreen |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Embedded System Motherboard For KIOSK |
|---|---|
| Camera | Support USB Interface |
| CPU | RK3288 |
| PCB Size | 100mm*80mm |
| GPU | Mali-T764 |