| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçeneği |
|---|---|
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| Serili Port | 4 Toplamda, Tipler Seçeneği,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Kamera. | Usb kamera |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| eMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| işletim sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Görüntüle | LVDS,EDP,MIPI desteği |
| NPU | 1TOPS |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Ürün adı | ARM Gömülü Sistem PCBA Ana Kartı |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini ve otomatik açma/kapama destekler |
| Kamera | Usb kamera |
| Ses Arayüzü | 3.5mm kulaklık jakı, 2p2.0 mikrofon arayüzü, 4p2.0 hoparlör arayüzü |
| Ürün Adı | Pos Gömülü ARM Anakartı |
|---|---|
| USB arayüzü | Dahili USB 2.0 soketleri (4 adet), harici USB 3.0 (1 adet) 2.0 (2 adet) OTG (1 adet) |
| Seri bağlantı noktası | Toplamda 5 adet, opsiyonel tipler, TTL (1-5 adet), RS232 (0-4 adet) |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün adı | Yerleşik ARM Ana kartı |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| Ürün Adı | Endüstriyel Grade 12V Android Vending Makine Anakart 2.2G DDR3 Depolama ve 13.3 inç LCD Dokunmatik E |
|---|---|
| Güç kaynağı | 12V /3A giriş |
| Ses çıkışı | Stereo, Dolby Sound'u desteklemek |
| Video çıkışı | Destek LVD'leri, EDP ve HDMI video çıkışı ve en yüksek çözünürlük 3840x2160. |
| Görüntüle | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 inç LCD dokunmatik ekran |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | KIOSK İçin Gömülü Sistem Anakartı |
|---|---|
| Kamera | Destek USB Arayüzü |
| İşlemci | RK3288 |
| PCB Boyutu | 100mm*80mm |
| GPU | Mali-T764 |