| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| درگاه سریال | 4 در کل، انواع گزینه،TTL ((1-4)、RS232 ((0-3)、RS485 ((0-2) |
| دوربین | دوربین USB |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| eMMC | 16 گرم تا 128 گرم اختیاری |
|---|---|
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| خروجی صدا | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16 گرم تا 128 گرم اختیاری |
| نمایش | پشتیبانی از LVDS،EDP،MIPI |
| NPU | 1 تن |
| خروجی صدا | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| نام محصول | برد اصلی PCBA سیستم جاسازی شده ARM |
|---|---|
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش و خاموش/خاموش خودکار پشتیبانی می کند |
| دوربین | دوربین USB |
| رابط صوتی | جک هدفون 3.5 میلی متری ، رابط میکروفون 2p2.0 ، رابط بلندگو 4p2.0 |
| نام محصول | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| رابط USB | سوکت USB 2.0 داخلی (4 عدد)، USB خارجی 3.0 (1 عدد) 2.0 (2 عدد) OTG (1 عدد) |
| درگاه سریال | در مجموع 5، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد) |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده ARM |
|---|---|
| نام تجاری | ناوگان |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام محصول | مادربرد ماشین فروش Android Grade 12V Android با ذخیره سازی 2.2G DDR3 و صفحه نمایش لمسی LCD 13.3 اینچ |
|---|---|
| منبع برق | ورودی 12V /3A |
| خروجی صدا | استریو ، حمایت از صدای دالبی |
| خروجی تصویری | پشتیبانی از LVDS ، EDP و HDMI ویدیویی و بالاترین وضوح 3840x2160. |
| نمایش دادن | 5/7/10.1/13.3/15/18.5/21.5 اینچ صفحه نمایش لمسی LCD |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| نوع | PCB چند لایه |
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | مادربرد سیستم جاسازی شده برای KIOSK |
|---|---|
| دوربین | پشتیبانی از رابط USB |
| CPU | RK3288 |
| اندازه PCB | 100mm*80mm |
| پردازنده گرافیکی | MALI-T764 |