| نام محصول | Android 11/ مادربرد لینوکس اوبونتو |
|---|---|
| CPU | RK3566 بالاترین فرکانس تا 1.8 گیگاهرتز |
| TP | صفحه لمسی رابط I2C و USB |
| کاربرد | نمایش تجاری |
| OEM | خوشامد |
| مدل | JLD-092 |
|---|---|
| نوع | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 100mmx70mmx1.6mm |
| نام محصول | برد اصلی سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| NPU | 1 Tops AI Accelerator - وظایف AI Edge سبک وزن را فعال می کند (به عنوان مثال ، تشخیص شی ، AI AI). |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| نام محصول | صفحه نمایش تبلیغات |
|---|---|
| دمای سازگار | -20-80 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| رابط USB 4G | سوکت داخلی USB 2.0 (4) ، میزبان USB 3.0 خارجی (1) ، OTG خارجی (1) از ماژول های عملکرد PCIE 4G پشتیبا |
| TP | صفحه لمسی رابط I2C و USB |
| نام محصول | مادربرد کیوسک ماژول |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | رابط I2C / USB TP |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | مادربرد Rockchip RK3566 Embedded ARM |
|---|---|
| کارخانه | بله |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| دوربین | دوربین USB |
| درگاه سریال | 4 در کل، انواع گزینه،TTL ((1-4)、RS232 ((0-3)、RS485 ((0-2) |
| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | 16 گرم تا 128 گرم اختیاری |
|---|---|
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| خروجی صدا | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| نام محصول | Rockchip RK3568 Signage Signage Motherboard HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB ANDROID11 صنعتی POS مادربر |
|---|---|
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| پشتیبانی از بلوتوث | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| اندازه PCB | 164mm*100mm*1.6mm |
| سیستم عامل | اندروید 7.1 |
| فلاش | 8G-64G EMMC (بالاترین پشتیبانی 128G) |
| سوالات | نام تجاری: نگین ، شماره مدل: JLDA06 ، تولید شده در چین ، حداقل سفارش سفارش: 1 قطعه ، شرایط پرداخت: T |