| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| نوع | PCB چند لایه |
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | تخته سیستم چهار هسته ای پایدار RK3566 Android Motherboard ODM بازوی بازوی رسانه ای برای پخش کننده رس |
|---|---|
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| ROM | 16/32/64/128 گیگابایت |
| اندازه PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| درگاه سریال | 4 در کل، انواع گزینه،TTL ((1-4)、RS232 ((0-3)、RS485 ((0-2) |
| دوربین | دوربین USB |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| نام محصول | برد PCB ARM تعبیه شده |
|---|---|
| وضعیت محصولات | سهام |
| برنامه | کیوسک دستگاه پوز |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نوع | PCB چند لایه |
|---|---|
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 120mmX85mm |
| سیستم عامل | Android 8.1/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
|---|---|
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 |
| NPU | 1 تن |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| نام محصول | مادربرد اندروید |
| پردازنده | RK3288 CORTEX-A17 ARM CORT CORT CORTEX-A17 |
|---|---|
| ذخیره سازی | 2.2G DDR3 یا 4G DDR3 |
| سازگاری | سازگار با دستگاه های مختلف فروش |
| رابط USB | میزبان USB*4 OTG*1 |
| RTC | حافظه ساعت را هنگام خاموش کردن ، پشتیبانی از راه اندازی مجدد خودکار و خاموش کنید. |
| نام محصول | Allwinner Allwinner Allwinner A133 Android Motherboard SOM سیستم تعبیه شده در بازوی بازوی PCB تک صفح |
|---|---|
| CPU | پردازنده چهار هسته ای Cortex-A53 با سرعت ساعت 1.6 گیگاهرتز. |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8300 ، پشتیبانی از OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1 و OpenCL 1.2. |
| حافظه | از گزینه های 1G/2G/4G DDR4 پشتیبانی می کند. |
| ذخیره سازی | ذخیره سازی EMMC با ظرفیت های اختیاری 16G-128G. |
| حافظه | 2G DDR4 /4G DDR |
|---|---|
| نمایش | پشتیبانی از LVDS،EDP،MIPI،HDMI |
| ویدیوی داخلی | HTDMI2.1 、 CVBS |
| دمای سازگاری | -20 - 80 |
| منبع برق | ورودی DC12V |
| شبکه محلی کابلی | رابط LAN 100 مگاهرتز |
|---|---|
| RTC | حمایت |
| قابلیت اتصال | وای فای، بلوتوث، 4G LTE |
| نوع محصول | کامپیوتر |
| اندازه PCB | 120mmX85mm |