| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
|---|---|
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| پورت های سریال | در کل ، انواع اختیاری , TTL (1-5PCS) 、 RS232 (0-4PCS) 、 RS485 (0-2PCS) |
| نمایش دادن | پشتیبانی از LVDS (Dual 8) , EDP , MIPI , HDMI , VGA |
| نام محصول | سیم کارت LVDS Rockchip RK3568 بازوی صنعتی Android Board Mini Smart All در یک مادربرد JLD-F03 |
|---|---|
| RAM | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| رام | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| صفحه نمایش لمسی | پشتیبانی از رابط اینچ I2C و رابط USB صفحه لمسی چند لمسی |
| شبکه | پشتیبانی از 10 مگاهرتز / 100 مگاهرتز / 1000 مگاهرتز سیم کشی و 2.4 گرم دسترسی به اینترنت بی سیم |
| نام محصول | RK3568 Android 11 Board Selfserded Selfsered Selfsered Ciosk POS دستگاه تعبیه شده با 1Tops NPU JLD-A |
|---|---|
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| نام محصول | برد لینوکس جاسازی شده JLD-A09 |
|---|---|
| دوربین | دوربین MIPI |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| نام محصول | مادربرد Linux جاسازی شده |
|---|---|
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| اترنت | 10/100/1000 متر |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده JLD-P03 |
|---|---|
| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G/5G بی سیم |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| ذخیره سازی | 16 گیگابایتی -128GB EMMC + TF-CARD-ذخیره قابل اعتماد برای سیستم عامل ، برنامه ها و سیاهههای مربوط. |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| اندازه PCB | 100mm*80mm |
|---|---|
| حافظه | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| درگاه سریال | در کل ، انواع اختیاری ، TTL (0-4 pcs) ، RS232 (0-4 رایانه شخصی) |
| نوع کارت حافظه | کارتن |
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
|---|---|
| اندازه PCB | 130mmX110mm |
| حافظه | 2G DDR4/4G DDR |
| سیستم عامل | اندروید 9.0 |
| انواع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF حداکثر 512GB |
| نام | شش مادربرد تعبیه شده بازوی صنعتی RK3399 |
|---|---|
| صفحه لمسی | i2c * 2 |
| منبع تغذیه | DC12V3A ورودی 7.4V باتری لیتیوم |
| رابط صوتی | جک هدفون 3.5 میلی متری ، جک میکروفون 3.5 میلی متری ، جک 2p2.54 جک * 2 |
| خروجی صدا | استریو ، حمایت از جلوه های صوتی Dolby |