| ظرفیت RAM | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
|---|---|
| دما | -20 درجه- 80 |
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| فلش مموری | 16G-128G اختیاری |
| درگاه سریال | در کل ، انواع اختیاری ، TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
| نام | برد تعبیه شده ARM برای ترمینال سلف سرویس |
|---|---|
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | مادربرد ARM صنعتی جاسازی شده |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نوع | PCB چند لایه |
|---|---|
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
|---|---|
| نام محصول | مادربرد اندروید |
| نور را پر کنید | نور پرکننده 12 ولت (کنترل می شود) |
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| نام محصول | مادربرد صنعتی RK3568 RK3588 |
|---|---|
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| EMMC | 16G-128G اختیاری |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
|---|---|
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش، روشن و خاموش کردن خودکار |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| پورت های سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| پورت ها | Wi-Fi، USB 2.0، پورت نمایشگر، اترنت، USB 3.0 |
|---|---|
| وضعیت مورد | جدید |
| RAM | DDR4، 2G/4G/8G |
| نوع CPU | صخره |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |