| نام محصول | برد ARM جاسازی شده صنعتی RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 تاپ |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده صنعتی RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 تاپ |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| نام محصول | برد بازوی صنعتی |
|---|---|
| CPU | Rockchip RK3588 |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G610 MC4 |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| نام محصول | 1G DDR3 RAM حداکثر پشتیبانی از صفحه تعبیه شده اندرویدی با فیلم HD MI از JLD096 |
|---|---|
| پورت USB | میزبان USB/OTG |
| انواع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF --- بالاترین دیسک 32 گرم. |
| اندازه PCB | 120mmX85mm |
| سیستم عامل | Android8.1/10.0 |
| نام محصول | 10.1 اینچ Wi Fi Board Android/Linux RK3288 Board PCB Android Indroidy با خروجی HDMI برای دستگاه فروش |
|---|---|
| حافظه | 8G ~ 64G برای گزینه (استاندارد صفحه باز 8G است) |
| اندازه PCB | 145mmx100mmx1.6mm |
| HDMI | خروجی HMDI |
| شبکه | 6.Support 10/100/1000 مگاهرتز LAN و WIFI بی سیم 2.4 یا 5G. |
| نام محصول | رابط Multi RK3568 بازوی صنعتی با Gigabit LAN سازگار با Android 11 و Linux JLD-I01 |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| محدوده دما | -20 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نوع | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| نام | هیئت مدیره صنعتي |
|---|---|
| اندازه | 164mm*100mm*1.6mm |
| GPU | گرافیک مالی-T860، پشتیبانی از OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1، OpenCL |
| شماره شماره | JLD-A06 |
| منزوی | 16G/32G/64G/128G اختیاری |
| مدل | برد ARM تعبیه شده برای دستگاه KIOSK POS |
|---|---|
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL 、 RS232 |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| مدل | برد ARM تعبیه شده برای دستگاه KIOSK POS |
|---|---|
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| مدل | برد ARM تعبیه شده برای دستگاه KIOSK POS |
|---|---|
| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |