| نام محصول | مادربرد Linux جاسازی شده |
|---|---|
| درگاه سریال | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4 |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A (چاپگر شامل نمی شود) |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| دوربین | دوربین USB |
| نام محصول | مادربرد ARM جاسازی شده JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، بالاترین فرکانس 2.0 گیگاهرتز است |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام محصول | مادربرد ARM جاسازی شده RK3566 |
|---|---|
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده ARM |
|---|---|
| وضعیت محصولات | سهام |
| برنامه | کیوسک دستگاه پوز |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | برد پردازنده Rk3566 |
|---|---|
| وضعیت محصولات | سهام |
| برنامه | کتابخانه اطلاعات صف دیجیتال/ کیوسک اطلاعات بانک/ بیمارستان |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| نام محصول | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| کارخانه | بله |
| منزوی | 16 گرم تا 128 گرم اختیاری |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | پردازنده RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.0GHz |
| رام | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | تخته بازوی صنعتی مادربرد ایده آل برای سیستم های چرخشی با امنیت بالا که با نمایشگرهای MIPI JLD-F02 قا |
|---|---|
| رعایت مقررات | FCC، CE |
| مکانیسم های احراز هویت | تشخیص چهره |
| پشتیبانی از بروزرسانی سیستم عامل | OTA |
| محل قرارگیری بندر | USB، HDMI |