| نام محصول | مادربرد لینوکس جاسازی شده تبلیغات دیجیتال ساینیج |
|---|---|
| خروجی صدا | استریو ، از دالبی پشتیبانی کنید |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| TP | I2C و USB رابط TP |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| نام محصول | مادربرد دستگاه MIPI POS |
|---|---|
| پیش روی | اندرویدی |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| نام | تخته جاسازی شده JLD-F03 برای دستگاه تشخیص چهره |
|---|---|
| CPU | پردازنده RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.0GHz |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE |
| رابط USB | USB3.0 HOST/OTG |
| اندازه PCB | 122mm*75mm |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| دمای سازگاری | -20-80 ℃ |
|---|---|
| خروجی صدا | استریو |
| خروجی ویدیو | HDMI ، CVBS ، LVDS/RGB |
| اندازه PCB | 120mmX85mm |
| رابط دوربین | 1x رابط دوربین MIPI-CSI |
| پشتیبانی از بلوتوث | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| اندازه PCB | 164mm*100mm*1.6mm |
| سیستم عامل | اندروید 7.1 |
| فلاش | 8G-64G EMMC (بالاترین پشتیبانی 128G) |
| سوالات | نام تجاری: نگین ، شماره مدل: JLDA06 ، تولید شده در چین ، حداقل سفارش سفارش: 1 قطعه ، شرایط پرداخت: T |
| Video output | Support LVDS,HDMI,MIPI Format Output |
|---|---|
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Touch panel | Support Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| پردازنده | PX30 حداکثر فرکانس 1.4 گیگاهرتز |
|---|---|
| رابط دوربین | 1x رابط دوربین MIPI-CSI |
| انواع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF --- بالاترین دیسک 32 گرم. |
| رم | 1G DDR3 ((حداکثر پشتیبانی 2GB) |
| hdmi_out | حمایت |
| منبع برق | ورودی DC5V/3A ؛ باتری لیتیوم 3.7 ولت |
|---|---|
| اندازه PCB | 112mmx100.5mmx1.2mm |
| آی سی اصلی | RK3399 حداکثر فرکانس 2.0 گیگاهرتز |
| شبکه | پشتیبانی از 10MHz/100MHz/1000MHz LAN و WIFI بی سیم 2.4G/5G |
| خروجی صدا | استریو |
| نام محصول | مادربرد لینوکس |
|---|---|
| TP | I2C و USB رابط TP |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| دما | -20-80 درجه سانتیگراد |
| دوربین | دوربین MIPI |