| مدل | برد ARM تعبیه شده برای دستگاه KIOSK POS |
|---|---|
| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| نام محصول | Allwinner Allwinner Allwinner A133 Android Motherboard SOM سیستم تعبیه شده در بازوی بازوی PCB تک صفح |
|---|---|
| CPU | پردازنده چهار هسته ای Cortex-A53 با سرعت ساعت 1.6 گیگاهرتز. |
| پردازنده گرافیکی | IMG PowerVR GE8300 ، پشتیبانی از OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1 و OpenCL 1.2. |
| حافظه | از گزینه های 1G/2G/4G DDR4 پشتیبانی می کند. |
| ذخیره سازی | ذخیره سازی EMMC با ظرفیت های اختیاری 16G-128G. |
| نام محصول | مادربرد ARM جاسازی شده JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، بالاترین فرکانس 2.0 گیگاهرتز است |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام محصول | Android RK3288 POS Development Linux Board LVDS PCBA ساخت RockChip PX30 سفارشی مادربرد سفارشی jld076 |
|---|---|
| CPU | پردازنده هسته هسته چهار هسته ای Cortex-A17 |
| GPU | پردازنده گرافیکی ARM Mail-T764 |
| خاطره | 2.2G DDR3 یا 4G DDR3 |
| انباره | 3.8 گرم ~ 64 گرم برای گزینه (استاندارد صفحه باز 8 گرم است) |
| نام محصول | برد اصلی سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| CPU | Cortex-A55 چهار هسته ای (64 بیتی ، تا 2.0 گیگاهرتز)-چند وظیفه ای کارآمد برای بارهای کار تعبیه شده. |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE - از API های گرافیکی پیشرفته (OpenGL ES 3.2 ، Vulkan 1.1) برای UIS و نمایشگرها پشتیبانی |
| NPU | 1 Tops AI Accelerator - وظایف AI Edge سبک وزن را فعال می کند (به عنوان مثال ، تشخیص شی ، AI AI). |
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| نام محصول | برد لینوکس جاسازی شده RK3568 |
|---|---|
| RTC | از حافظه ساعت خاموش و عملکرد سوئیچینگ خودکار پشتیبانی می کند |
| پنل لمسی | از صفحه لمسی خازنی چند لمسی پشتیبانی می کند |
| محدوده دما | -20 تا 80 درجه سانتی گراد |
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| دوربین | دوربین USB |
| درگاه سریال | 4 در کل، انواع گزینه،TTL ((1-4)、RS232 ((0-3)、RS485 ((0-2) |
| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16 گرم تا 128 گرم اختیاری |
| نمایش | پشتیبانی از LVDS،EDP،MIPI |
| NPU | 1 تن |
| خروجی صدا | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board with External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 and Temperature Range -20° to 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |