| نام | صفحه توسعه اندرویدی |
|---|---|
| مارک | ناوگان |
| درگاه سریال | از TTL و RS232 پشتیبانی کنید |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| خاطره | گزینه 2G/ 4G LPDDR3 |
| شبکه محلی کابلی | رابط LAN 100 مگاهرتز |
|---|---|
| RTC | حمایت |
| قابلیت اتصال | وای فای، بلوتوث، 4G LTE |
| نوع محصول | کامپیوتر |
| اندازه PCB | 120mmX85mm |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
|---|---|
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش، روشن و خاموش کردن خودکار |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| پورت های سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | RK3568 صفحه تعبیه شده |
|---|---|
| GPU | mali-g52gpu |
| پیش روی | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G/5G بی سیم |
| نوع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF |
| نوع | PCB چند لایه |
|---|---|
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board اندروید 11 صفحه اصلی PCB جاسازی |
|---|---|
| مواد | RF4 |
| نوع | PCB چند لایه |
| لایه | 6 |
| اندازه PCB | 170mmx170mm |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
|---|---|
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 |
| NPU | 1 تن |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| نام محصول | مادربرد اندروید |