| نام محصول | مادربرد JLD-F02 برای سیستم حضور |
|---|---|
| پردازنده گرافیکی | GPU MALI-T764 ، پشتیبانی AFBC (فشرده سازی بافر فریم) ، سخت افزار شتاب با کارایی بالا 2D تعبیه شده |
| نمایشگر دو صفحه ای متفاوت | پشتیبانی کنید |
| ظرفیت EMMC | گزینه های 8G/16G/32G/64G/128G |
| پشتیبانی کارت حافظه | کارت TF تا 32 گرم |
| رابط صوتی | جک هدفون 3.5 میلی متری ، رابط میکروفون 2p2.0 ، رابط بلندگو 4p2.0 |
|---|---|
| خط دره | در کل 5 نوع موجود است ، TTL (0-6) ، RS232 (0-6) ، RS485 (1) |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| اندازه PCB | 102mm*146mm |
| صفحه لمسی | صفحه لمسی رابط I2C و USB |
| نام محصول | مادربرد کیوسک ماژول |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | رابط I2C / USB TP |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | مادربرد کیوسک ماژول |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | رابط I2C / USB TP |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| نوع | PCB چند لایه |
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | صفحه نمایش تبلیغات |
|---|---|
| دمای سازگار | -20-80 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| رابط USB 4G | سوکت داخلی USB 2.0 (4) ، میزبان USB 3.0 خارجی (1) ، OTG خارجی (1) از ماژول های عملکرد PCIE 4G پشتیبا |
| TP | صفحه لمسی رابط I2C و USB |
| نام محصول | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| رابط USB | سوکت USB 2.0 داخلی (4 عدد)، USB خارجی 3.0 (1 عدد) 2.0 (2 عدد) OTG (1 عدد) |
| درگاه سریال | در مجموع 5، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد) |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | مادربرد Rockchip RK3568 Embedded ARM |
|---|---|
| خروجی ویدیو | پشتیبانی از خروجی ویدئو با فرمت LVDS، EDP، MIPI |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده ARM |
|---|---|
| وضعیت محصولات | سهام |
| برنامه | کیوسک دستگاه پوز |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |