| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Stabilna czterordzeniowa płyta systemowa RK3566 Android Motherboard ODM ARM Tablica główna dla Media |
|---|---|
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Pamięć | Opcja 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Port seryjny | 4 W sumie, opcja typów,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Kamera | Kamera USB |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Wbudowana płytka PCB ARM |
|---|---|
| Stan produktów | Magazyn |
| Aplikacja | KIOSK z automatami POS |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
|---|---|
| Materiał | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 120mmX85mm |
| system operacyjny | Android 8.1/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
|---|---|
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
| NPU | 1tops |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |
| Edytor | RK3288 Czterokrogowa kora ramię-A17 1. Częstotliwość Maximum 1,8 GHz |
|---|---|
| Składowanie | 2,2 g DDR3 lub 4G DDR3 |
| Zgodność | Kompatybilny z różnymi automatami |
| Interfejs USB | Host USB*4 OTG*1 |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara, gdy jest wyłączona, obsługuje automatyczną restart i wyłącz. |
| Nazwa produktu | Opłacalny Allwinner A133 Android Motherboard SOM System wbudowany na modułę PCB PCB Pojedyncza tabli |
|---|---|
| procesor | Czterordzeniowy procesor Cortex-A53 o prędkości zegara 1,6 GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, obsługujący OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1 i OpenCL 1.2. |
| Pamięć | Obsługuje opcje DDR4 1G/2G/4G. |
| Przechowywanie | Pamięć EMMC z opcjonalnymi zdolnościami 16G-128G. |
| Pamięć | 2G DDR4 /4G DDR |
|---|---|
| Wyświetlacz | Wsparcie LVDS, EDP, MIPI, HDMI |
| Wideo inpu | HTDMI2.1 、 CVBS |
| Temperatura dostosowująca | -20 - 80 ℃ |
| Zasilanie | Wprowadzenie DC12V |
| Ethernet | Interfejs 100 mHz LAN |
|---|---|
| RTC | Wsparcie |
| Łączność | WiFi, Bluetooth, 4G LTE. |
| Rodzaj produktu | Komputer |
| Rozmiar PCB | 120mmX85mm |