| Nazwa produktu | Płyta główna Android 11/ Linux Ubuntu |
|---|---|
| CPU | RK3566 Najwyższa częstotliwość do 1,8 GHz |
| TP | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Aplikacja | Wyświetlacz komercyjny |
| OEM | Powitanie |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Materiał | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 100 mmx70mmx1,6 mm |
| Nazwa produktu | Płyta główna systemu wbudowanego |
|---|---|
| Procesor | Czterordzeniowy kora-A55 (64-bitowa, do 2,0 GHz)-wydajna wielozadaniowość dla obciążeń osadzonych. |
| GPU | ARM G52 2EE - Obsługuje zaawansowane interfejsy API graficzne (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) dla UIS i |
| NPU | 1 szczyty AI Accelerator - Włącza lekkie zadania AI Edge (np. Wykrywanie obiektów, AI Voice). |
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Nazwa produktu | Reklama płyta |
|---|---|
| Temperatura adaptacyjna | -20°-80℃ |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Interfejs USB 4G | Wbudowane gniazda USB 2.0 (4), zewnętrzny host USB 3.0 (1), zewnętrzny OTG (1) obsługuje moduły funk |
| TP | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Nazwa produktu | Płyta główna modułu kiosku |
|---|---|
| Procesor | RK3568 |
| TP | Interfejs I2C/USBTP |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Płyta główna Rockchip RK3566 z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Fabryka | Tak |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
|---|---|
| Kamera | Kamera USB |
| Port seryjny | 4 W sumie, opcja typów,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Pamięć | Opcja 2G/4G/8G DDR4 |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | RockChip RK3568 Digital Signage płyta główna HD-MI LVDS 4K HD LCD 2GB+32GB Android11 Pos na płycie |
|---|---|
| procesor | Czterordzeniowy kora-A55 (64-bitowa, do 2,0 GHz)-wydajna wielozadaniowość dla obciążeń osadzonych. |
| GPU | ARM G52 2EE - Obsługuje zaawansowane interfejsy API graficzne (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) dla UIS i |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| obsługa Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 164 mm*100 mm*1,6 mm |
| System operacyjny | Android7.1 |
| Błysk | 8G-64G EMMC (najwyższe wsparcie 128G) |
| FAQ | Nazwa marki: klejnot, numer modelu: JLDA06, produkowany w Chinach, minimalna ilość zamówienia: 1 szt |