| Nazwa produktu | Płyta główna JLD-F02 dla systemu frekwencji |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 GPU, obsługa AFBC (kompresja buforu ramy), wbudowany wysokiej wydajności sprzęt akceleracj |
| Inny wyświetlacz z podwójnym ekranem | Wsparcie |
| Pojemność EMMC | Opcje 8G/16G/32G/64G/128G |
| Obsługa karty pamięci | Karta TF do 32G |
| Interfejs audio | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, interfejs mikrofonu 2p2.0, interfejs głośników 4P2.0 |
|---|---|
| Linia wąwozu | Dostępnych jest 5 rodzajów, TTL (0-6), RS232 (0-6), RS485 (1) |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Rozmiar PCB | 102 mm*146 mm |
| Ekran dotykowy | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Nazwa produktu | Płyta główna modułu kiosku |
|---|---|
| Procesor | RK3568 |
| TP | Interfejs I2C/USBTP |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Płyta główna modułu kiosku |
|---|---|
| Procesor | RK3568 |
| TP | Interfejs I2C/USBTP |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Reklama płyta |
|---|---|
| Temperatura adaptacyjna | -20°-80℃ |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Interfejs USB 4G | Wbudowane gniazda USB 2.0 (4), zewnętrzny host USB 3.0 (1), zewnętrzny OTG (1) obsługuje moduły funk |
| TP | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Nazwa produktu | Płyta główna z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Interfejs USB | Wbudowane gniazda USB 2.0 (4 szt.), zewnętrzne USB 3.0 (1 szt.) 2.0 (2 szt.) OTG (1 szt.) |
| Port szeregowy | Łącznie 5, typy opcjonalne, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.) |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Płyta główna Rockchip RK3568 z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Wyjście wideo | obsługuje wyjście wideo w formacie LVDS, EDP, MIPI |
| OEM/ ODM | Wsparcie |
| GPU | Mali-G52GPU |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM |
|---|---|
| Stan produktów | Magazyn |
| Aplikacja | KIOSK z automatami POS |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |