| Nazwa | Android Development Board |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL i RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Pamięć | Opcja 2G/ 4G LPDDR3 |
| Ethernet | Interfejs 100 mHz LAN |
|---|---|
| RTC | Wsparcie |
| Łączność | WiFi, Bluetooth, 4G LTE. |
| Rodzaj produktu | Komputer |
| Rozmiar PCB | 120mmX85mm |
| Pamięć | Opcjonalnie 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| RTC | Obsługa pamięci zegara wyłączania, automatyczne włączanie i wyłączanie |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Wi-Fi | Wi-Fi BT 2,4G/5G |
| Porty szeregowe | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa produktu | RK3568 Embedded Board |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
|---|---|
| Materiał | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Nazwa produktu | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board Android 11 Embedded Pcb Mainboard |
|---|---|
| Materiał | RF4 |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Warstwa | 6 |
| Rozmiar PCB | 170 mmx170 mm |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
|---|---|
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
| NPU | 1tops |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |