| Ürün adı | pos ana kartı |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Geliştirme Kartı JLD-P02 |
|---|---|
| İşlemci | RK3566 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 1,8 GHz |
| EMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Ürün adı | RK3568 CPU Kartı |
|---|---|
| Marka | Mücevherli |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| Ürün Adı | RK3288 Linux Gömülü Kart |
|---|---|
| Güncelleme Seçenekleri | Firmware güncellemeleri |
| Hafıza Kartı Desteği | 32G'ye kadar TF kartı |
| Bellek Kapasitesi | 2G/4G DDR3 |
| Depolama Kapasitesi | 8G ~ 64G EMMC |
| Ürün Adı | Çift Ekranlı POS Makinesi Gömülü Anakart |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11 |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| Ürün Adı | Gömülü Elektronik Tartı Panosu |
|---|---|
| İşlemci | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
| EMMC | EMMC16G/32G/64G/128G seçeneği |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Kurulu JLD-P02 |
|---|---|
| Fabrika | Evet |
| EMMC | 16G ila 128g isteğe bağlı |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Türü | çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB boyutu | 100mmx70mmx1.6mm |
| Anahtar Kelimeler | POS Machine Ana Kurulu, RK3576 Anakart, 6t Tops NPU Board |
|---|---|
| GPU | Arm Mali-G52 MC3 |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kart |
| PCB Boyutu | 102mm*146mm |
| Dokunmatik ekran | I2C ve USB arayüzü dokunmatik ekran |
| Ürün adı | RK3568 Gömülü Kart |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Kablosuz ağ | 2.4g/5g kablosuz wifi internet erişimi |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kartını destekleyin |