| Nazwa produktu | Płyta główna POS |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Płytka rozwojowa Rockchip RK3566 JLD-P02 |
|---|---|
| Procesor | RK3566 Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55, maksymalna częstotliwość 1,8 GHz |
| EMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Płyta procesora RK3568 |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| OEM/ ODM | Wsparcie |
| GPU | Mali-G52GPU |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Linux RK3288 |
|---|---|
| Opcje uaktualnienia | aktualizacje oprogramowania |
| Obsługa karty pamięci | Karta TF do 32G |
| Pojemność pamięci | 2G/4G DDR3 |
| Pojemność pamięci | 8G ~ 64G EMMC |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna maszyny POS z podwójnym ekranem |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11 |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Nazwa produktu | Wbudowana tablica wagi elektronicznej |
|---|---|
| Procesor | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
| EMMC | Opcja EMMC16G/32G/64G/128G |
| Nazwa produktu | Płyta Rockchip RK3566 JLD-P02 |
|---|---|
| Fabryka | Tak |
| EMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Model | JLD-092 |
|---|---|
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Materiał | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 100 mmx70mmx1,6 mm |
| Słowa kluczowe | Pos Machine Maszyna, płyta główna RK3576, 6T Tops NPU Board |
|---|---|
| GPU | Arm Mali-G52 MC3 |
| Typ karty pamięci | TF CARD |
| Rozmiar PCB | 102 mm*146 mm |
| Ekran dotykowy | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Nazwa produktu | RK3568 Embedded Board |
|---|---|
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |