| Productnaam | Ingebouwde besturingsmoederbord |
|---|---|
| TP | I2C en USB interface TP |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Temperatuur | -20°-80℃ |
| Camera | MIPI camera |
| Productnaam | Geïntegreerd ARM-moederbord RK3566 |
|---|---|
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Productnaam | Rockchip RK3566 ingebed ARM-moederbord |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
|---|---|
| Camera | usb camera |
| Reekspoort | 4 In totaal, soorten Optie,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4-optie |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Naam | Zes kern RK3399 Industriële arm ingebed moederbord |
|---|---|
| Touchscreen | I2C * 2 |
| Voedingsmodus | DC12V3A ingang 7.4V lithium batterij |
| Audio -interface | 3.5mm koptelefoonaansluiting, 3.5mm microfoonaansluiting, 2P2.54 luidspreker aansluiting * 2 |
| Audio -uitvoer | stereo, ondersteuning voor Dolby-geluidseffecten |
| Productnaam | Linux Embedded Board |
|---|---|
| CPU | RK3288 Quad-core Cortex-A17 architectuur, en de hoogste frequentie van de quad-core is 1,8 GHZ |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| EMMC-capaciteit | 8G/16G/32G/64G/128G Opties |
| Ondersteuning van geheugenkaart | TF-kaart tot 32G |
| Productnaam | ingebed Linux-moederbord |
|---|---|
| Audio-uitvoer | Stereo, ondersteuning Dolby |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Facultatief |
| TP | I2C en USB interface TP |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Productnaam | RK3568 PCBA-circuitmoederbord |
|---|---|
| Voeding | DC12V-24V-invoer |
| TP | I2C/USB-interface TP |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Audio -interface | 3.5mm koptelefoonaansluiting, 2P2.0 microfooninterface, 4P2.0 luidsprekerinterface |
|---|---|
| Lijn van de kloof | Er zijn in totaal 5 soorten beschikbaar, TTL (0-6), RS232 (0-6), RS485 (1) |
| Voedingsmodus | DC12V -invoer |
| PCB -maat | 102 mm*146 mm |
| Aanraakscherm | I2C en USB -interface Touchscreen |
| Productnaam | Kioskmodule-moederbord |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C/USB-interface TP |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |