| Μοντέλο | JLD-P01 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Σταθερό σύστημα τετραπλών πυρήνων RK3566 Android Motherboard ODM ARM Κεντρική πλακέτα για Media Play |
|---|---|
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Μνήμη | Δικαίωμα 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Σειριακή θύρα | 4 Συνολικά, τύποι επιλογής,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM PCB |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Εφαρμογή | ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Μηχάνημα POS |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
|---|---|
| υλικό | RF4 |
| Επίπεδο | 4 |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |
| ΕΣ | Android 8.1/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
|---|---|
| Επεξεργαστής | Τετραπυρη 64bit επεξεργαστής Cortex-A55 |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Ονομασία προϊόντος | αρρενωπή μητρική κάρτα |
| Επεξεργαστής | RK3288 Quad Core ARM CORTEX-A17 1. Μέγιστη συχνότητα 1.8GHz |
|---|---|
| Αποθήκευση | 2.2G DDR3 ή 4G DDR3 |
| Αρμονία | Συνδυασμός με διάφορα μηχανήματα πωλήσεων |
| Διεπαφή USB | USB HOST*4 OTG*1 |
| RTC | Υποστήριξη της μνήμης ρολογιού όταν είναι απενεργοποιημένη, υποστήριξη της αυτόματης επανεκκίνησης κ |
| Όνομα Προϊόντος | Κόστος Αποτελεσματική Allwinner A133 Android Motherboard SOM Εγκατεστημένο Σύστημα στο Μονούλο Arm P |
|---|---|
| CPU | Πρωτογενής επεξεργαστής Cortex-A53 με ταχύτητα ρολογιού 1,6GHz. |
| Πίνακας επεξεργασίας | IMG PowerVR GE8300, που υποστηρίζει το OpenGL ES 3.2Βούλκαν 1.1, και OpenCL 1.2. |
| Μνήμη | Υποστηρίζει επιλογές 1G/2G/4G DDR4. |
| Αποθήκευση | Μνημείο eMMC με προαιρετικές χωρητικότητες 16G-128G. |
| Μνήμη | 2G DDR4 / 4G DDR |
|---|---|
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS,EDP,MIPI, HDMI |
| Εισαγωγή βίντεο | HtDMI2.1、 CVBS |
| Προσαρμοστική θερμοκρασία | -20 - 80 °C |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Εισαγωγή DC12V |
| Ethernet | Διασύνδεση LAN 100 MHz |
|---|---|
| RTC | Υποστήριξη |
| Συνδεσιμότητα | WiFi, Bluetooth, 4G LTE |
| Τύπος προϊόντος | Πληροφοριακό |
| Μέγεθος PCB | 120 χιλιοστά x 85 χιλιοστά |