| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Stable Quad Core System Board RK3566 Android Motherboard ODM ARM Mainboard For Media Player POS Machine Digital Signage JLD-P02 |
|---|---|
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| PCB Size | 125mm*90mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Option |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Port | 4 In Total, Types Option,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Camera | USB Camera |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded ARM PCB Board |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 120mmX85mm |
| OS | Android 8.1/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Serial Ports | TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
|---|---|
| Processor | Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor |
| NPU | 1TOPS |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Product Name | Android Motherboard |
| Processor | RK3288 Quad Core ARM CORTEX-A17 1.Maximum Frequency 1.8GHZ |
|---|---|
| Storage | 2.2G DDR3 Or 4G DDR3 |
| Compatibility | Compatible With Various Vending Machines |
| USB Interface | USB HOST*4 OTG*1 |
| RTC | Support Clock Memory When It Is Power Off, Support Automatic Restart And Shut Down. |
| Product Name | Cost Effective Allwinner A133 Android Motherboard SOM Embedded System On Module Arm Pcb Single Board Computer Linux Android Development Motherboard For Kiosk |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A53 Processor With A Clock Speed Of 1.6GHz. |
| GPU | IMG PowerVR GE8300, Supporting OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1, And OpenCL 1.2. |
| Memory | Supports 1G/2G/4G DDR4 Options. |
| Storage | EMMC Storage With Optional Capacities Of 16G-128G. |
| Memory | 2G DDR4 /4G DDR |
|---|---|
| Display | Support LVDS,EDP,MIPI, HDMI |
| Video Inpu | HtDMI2.1、CVBS |
| Adaptive Temperature | -20 - 80 ℃ |
| Power Supply | DC12V Input |
| Ethernet | 100MHZ LAN Interface |
|---|---|
| RTC | Support |
| Connectivity | WiFi, Bluetooth, 4G LTE |
| Product Type | Computer |
| PCB Size | 120mmX85mm |