| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| ΕΜΒΟΛΟ | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Rockchip RK3566 Embedded System |
|---|---|
| Οθόνη αφής | υποστηρίζει διεπαφή I2C ιντσών και διασύνδεση USB πολλαπλής αφής χωρητική οθόνη αφής |
| RT | Ναί |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Διασύνδεση USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανική Μητρική Πίνακα ARM RK3568 Quad Core A55 2.0Ghz LPDDR4 2G EMMC 16G Ψηφιακή Σημαιογραφία A |
|---|---|
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 ∆ιαβασιλέστερο για ελαφριά έως μέτρια φορτία εργασίας. |
| Αποθήκευση | 16GB ∙ 128GB eMMC + TF-Card ∙ Αξιόπιστη αποθήκευση για λειτουργικό σύστημα, εφαρμογές και ημερολόγια |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Τύπος | Πολυεπίπεδη πλακέτα |
| Ονομασία | Διαφημιστική Μητρική Πίνακα Ψηφιακής Σίνατζ |
|---|---|
| Προσαρμόστε το λογότυπο | Υποστήριξη κατά την κατασκευή PCB |
| Λέξη-κλειδί | αρρενωπή μητρική κάρτα |
| Εισφορά ισχύος | Εισαγωγή DC12V |
| διπλή οθόνη | Δεν υποστηρίζω |
| Όνομα προϊόντος | πίνακας μηχανών πώλησης |
|---|---|
| Προσαρμοστική θερμοκρασία | -20 - 80 βαθμοί Κελσίου. |
| Δίκτυο | 6Υποστηρίζει 10/100/1000 MHZ LAN και ασύρματο WIFI 2.4 ή 5G. |
| HDMI | Έκδοση HMDI |
| Επεξεργαστής | RK3288 Quad Core ARM CORTEX-A17 1. Μέγιστη συχνότητα 1.8GHz |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα MIPI POS Machine |
|---|---|
| Λειτουργικός | Android |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού power-off , Αυτόματη ισχύ |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Λέξεις κλειδιά | Κύρια πλακέτα μηχανής POS, μητρική πλακέτα RK3576, πλακέτα NPU 6T TOPS |
|---|---|
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού σε κατάσταση απενεργοποίησης και αυτόματη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Μέγεθος PCB | 102 mm*146 mm |
| Εικόνα αφής | Εικονική οθόνη I2C και διεπαφής USB |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος πίνακας ψηφιακής σήμανσης |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Διεπαφή USB | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Camera | MIPI Camera |
| EMMC | 16G-128G optional |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |