| Όνομα προϊόντος | Android 11/ Linux Ubuntu Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3566 Υψηλότερη συχνότητα έως 1,8GHz |
| TP | Οθόνη αφής I2C και USB Interface |
| Εφαρμογή | Εμπορική οθόνη |
| ΚΑΕ | Καλωσόρισμα |
| Σχήμα | JLD-092 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | RF4 |
| Επίπεδο | 4 |
| Μέγεθος PCB | 100mmX70mmX1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κύρια πλακέτα συστήματος |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, έως 2.0GHz) ∆ Επαρκής πολλαπλή εργασία για ενσωματωμένα φορτία εργασί |
| GPU | Το ARM G52 2EE υποστηρίζει προηγμένα γραφικά API (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) για χρήστες και οθόνες. |
| NPU | 1 Επιταχυντής Τεχνητής Νοημοσύνης TOPS Ενεργοποιεί ελαφριές εργασίες τεχνητής νοημοσύνης (π.χ. ανί |
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 - κλιμακωτό για ελαφρύ έως μέτριο φόρτο εργασίας. |
| Όνομα προϊόντος | Διαφήμιση προβολής προβολής |
|---|---|
| Προσαρμοστική θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
| Διεπαφή USB 4G | Ενσωματωμένες υποδοχές USB 2.0 (4), εξωτερικός κεντρικός υπολογιστής USB 3.0 (1) |
| TP | Οθόνη αφής I2C και USB Interface |
| Όνομα προϊόντος | Motherboard Kiosk Module |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C /Διασύνδεση USB TP |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Σειριακή θύρα | 4 Συνολικά, τύποι επιλογής,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Μνήμη | Δικαίωμα 2G/4G/8G DDR4 |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
|---|---|
| Πίνακας επεξεργασίας | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
| Ονομασία προϊόντος | Rockchip RK3568 Μητρική Πίνακα Ψηφιακής Σήμανσης HD-mi Lvds 4K HD LCD 2gb+32gb Android11 Μητρική Πίν |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, έως 2.0GHz) ∆ Επαρκής πολλαπλή εργασία για ενσωματωμένα φορτία εργασί |
| Πίνακας επεξεργασίας | Το ARM G52 2EE υποστηρίζει προηγμένα γραφικά API (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) για χρήστες και οθόνες. |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Υποστήριξη Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 164mm*100mm*1.6mm |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 7.1 |
| Φλας | 8G-64G EMMC (υψηλότερη υποστήριξη 128G) |
| Συχνές ερωτήσεις | Ετικέτα: JEWELLED, αριθμός μοντέλου: JLDA06, κατασκευασμένο στην Κίνα, ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας |