| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
|---|---|
| EMMC | Επιλογή 16G-128G |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| Wi-Fi | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Διεπαφή USB | Εσωτερική USB 2.0 (7 τεμ.), Εξωτερικό USB 2.0 (1 PC), Εξωτερική OTG (1 PC) |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική ARM RK3566 |
|---|---|
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Πίνακας επεξεργασίας | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Θερμοκρασία | -20°- 80°C |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Τύπος επεξεργαστή | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 2.0GHz |
| Product Name | Odm Embedded Digital Signage Rk3568 Mainboard Dual-LVDS EDP HD-M-I Rockchip Rk3566 Rk3399 Industrial Arm Android Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10/11 |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική Industrial ARM |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ελέγχου |
|---|---|
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Κάμερα | Κάμερα MIPI |
| Όνομα προϊόντος | JLD-A09 Ενσωματωμένη πλακέτα Linux |
|---|---|
| Κάμερα | Κάμερα MIPI |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Κάμερα | Κάμερα MIPI |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |