| Product name | Cost Effective Motherboard System On Module RK3566 Quad Core 64-bit Cortex-A55 Single Board Computer For Embedded Applications JLD-P02 |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Ονομασία προϊόντος | Rockchip RK3568 Μητρική Πίνακα Ψηφιακής Σήμανσης HD-mi Lvds 4K HD LCD 2gb+32gb Android11 Μητρική Πίν |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, έως 2.0GHz) ∆ Επαρκής πολλαπλή εργασία για ενσωματωμένα φορτία εργασί |
| Πίνακας επεξεργασίας | Το ARM G52 2EE υποστηρίζει προηγμένα γραφικά API (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) για χρήστες και οθόνες. |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Εισαγωγή DC12V3A |
|---|---|
| tp | Εφαρμογή των προδιαγραφών |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS ((διπλή 8,1920*1080),EDP |
| Τύπος καρτών μνήμης | Κάρτα TF |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| Όνομα Προϊόντος | Quad-core 2.0GHz Gigabit Ethernet RK3568 POS Motherboard Εγκατεστημένο υλικό με AI |
|---|---|
| Ραμ | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Τύπος | Πολυεπίπεδη πλακέτα |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Μοντέλο | JLD-P01 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux JLD-A09 |
|---|---|
| Επίδειξη | Υποστήριξη LVDS (Dual 8,1920*1080), EDP, MIPI, HDMI |
| Έξοδος ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |
| Σχήμα | JLD-092 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | RF4 |
| Επίπεδο | 4 |
| Μέγεθος PCB | 100mmX70mmX1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 Πίνακας ενσωματωμένου συστήματος |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, έως 2.0GHz) ∆ Επαρκής πολλαπλή εργασία για ενσωματωμένα φορτία εργασί |
| GPU | Το ARM G52 2EE υποστηρίζει προηγμένα γραφικά API (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) για χρήστες και οθόνες. |