| RS232 | 0 ~ 6 |
|---|---|
| RS485 | 1 |
| TTL | 0 ~ 6 |
| USB 2.0 | εσωτερική (2), εξωτερική (4) |
| Εφαρμογή | Μηχανή POS, ηλεκτρονική ζυγαριά κλπ. |
| Κάρτα Μνήμης | Κάρτα TF |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20° έως 80°C |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικά |
| Μέγεθος PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| Τροφοδοτικό | DC12V3A εισροή ((Δεν περιλαμβάνεται εκτυπωτής) |
| RTC | Υποστήριξη ενεργοποίησης και απενεργοποίησης μνήμης ρολογιού, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίη |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 170mm*170mm |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Τμηματικοί λιμένες | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,ΤΤΛ ((1-5 τεμάχια)、RS232 ((0-4 τεμάχια)、RS485 ((0-2 τεμάχια) |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS ((διπλό 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Μοντέλο | JLD-P01 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| NPU | RK NNT 0,8T |
|---|---|
| Μέγιστη υποστηριζόμενη μνήμη | 128GB |
| Τύπος κάρτας μνήμης | Υποστήριξη-κάρτας TF |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL, RS232, RS485 |
| Έκδοση ήχου | Στερεοφωνικό, υποστήριξη ήχου dolby |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 Android Board P08 |
|---|---|
| ΔΔΔ | 2G/4G/8G DDR4 |
| Θερμοκρασία | -20° έως 80°C |
| Θύρα USB | Εσωτερική υποδοχή USB 2.0*5 、 Εξωτερικός οικοδεσπότης USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Λειτουργικός | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρικός πίνακας POS |
|---|---|
| Λειτουργικός | Android 11 |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL、RS232 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Υποστήριξη Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 164mm*100mm*1.6mm |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 7.1 |
| Φλας | 8G-64G EMMC (υψηλότερη υποστήριξη 128G) |
| Συχνές ερωτήσεις | Ετικέτα: JEWELLED, αριθμός μοντέλου: JLDA06, κατασκευασμένο στην Κίνα, ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας |
| CPU | Amlogic T972 Quad-core ARM Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 1,9GHz |
|---|---|
| Πίνακας επεξεργασίας | ARM Mali-G31 MP2 |
| Μνήμη | Διαφορετική μνήμη DDR 2G/4G |
| eMMC | Εναλλακτική επιλογή EMMC8G/16G/32G/64G/128 |
| Έξοδος βίντεο | Δύο κανάλια LVDS |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| PCB size | 170mmX170mm |
| USB interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |