| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 170mm * 170mm |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Porty szeregowe | 5 W sumie typy opcjonalne, TTL (1-5pcs )、 RS232 (0-4pcs )、 RS485 (0-2PCS) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA |
| Nazwa produktu | Karta SIM LVDS RockChip RK3568 Przemysłowy ARM Android Board Mini Smart Control All w jednej płycie |
|---|---|
| BARAN | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Ekran dotykowy | Obsługa interfejsu I2C cala i interfejs USB Multi-Touch pojemnościowy ekran dotykowy |
| Sieć | Obsługa 10 MHz / 100 MHz / 1000 MHz Wired i 2,4G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| Nazwa produktu | RK3568 Android 11 Wbudowana tablica Kiosk Kiosk. |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Nazwa produktu | JLD-A09 Wbudowana płyta Linux |
|---|---|
| Kamera | Kamera MIPI |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Nazwa produktu | wbudowana płyta główna Linux |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Ethernetu | 10/100/1000m |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Sieć bezprzewodowa | 2,4 g/5G bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi -Fi |
| System operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Składowanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Rozmiar PCB | 100mm * 80mm |
|---|---|
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Port seryjny | 4 w sumie typy opcjonalne, TTL (0-4 szt.), RS232 (0-4 szt.) |
| Typ karty pamięci | TF CARD |
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 130mmX110mm |
| Pamięć | 2G DDR4/4G DDR |
| System operacyjny | Androida 9.0 |
| Rodzaje kart pamięci | Wsparcie dla karty TF Maksymalny 512 GB |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| BARAN | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |