| Nazwa produktu | Przemysłowa wbudowana płyta ARM RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPÓW |
| Rozmiar PCB | 170mm*170mm |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Nazwa produktu | Przemysłowa wbudowana płyta ARM RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 TOPÓW |
| Rozmiar PCB | 170mm*170mm |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Nazwa produktu | Przemysłowa tabliczka ramienia wbudowana |
|---|---|
| Procesor | Rockchip RK3588 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Zasilanie | Wejście DC12V |
| Nazwa produktu | 1G DDR3 RAM Maksymalna obsługiwana tablica Androida z HD Mi Video Out JLD096 |
|---|---|
| Port USB | USB HOST/OTG |
| Rodzaje kart pamięci | Wsparcie karty TF --- najwyższy dysk 32G. |
| Rozmiar PCB | 120mmX85mm |
| system operacyjny | Android8.1/10.0 |
| Nazwa produktu | 10,1 cala WI FI wbudowana płyta Android/Linux RK3288 Przemysłowa płyta PCB z Androidem z wyjściem HD |
|---|---|
| Pamięć | 8G ~ 64G dla opcji (standard otwarcia płyty to 8G) |
| Rozmiar PCB | 145 mmx100mmx1,6 mm |
| HDMI | Wyjście HMDI |
| Sieć | 6. Support 10/100/1000 MHz LAN i bezprzewodowe Wi -Fi 2.4 lub 5G. |
| Nazwa produktu | Multi Interface RK3568 Przemysłowa tablica ramienia z podwójną gigabit LAN kompatybilną z Androidem |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Zakres temperatury | -20°C do 80°C |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| Materiał | RF4 |
| Nazwa | Przemysłowa tablica ARM |
|---|---|
| Rozmiar | 164 mm*100 mm*1,6 mm |
| GPU | MALI-T860 GPU, obsługa OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, Opencl |
| Model nr | JLD-A06 |
| EMMC | 16G/32G/64G/128G Opcjonalnie |
| Model | Wbudowana płyta ARM dla maszyny KIOSK POS |
|---|---|
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Ethernetu | Obsługa 1000 MHz |
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | Wbudowana płyta ARM dla maszyny KIOSK POS |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Model | Wbudowana płyta ARM dla maszyny KIOSK POS |
|---|---|
| Pamięć | Opcja 2G/4G/8G DDR4 |
| Ethernetu | Obsługa 1000 MHz |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |