| Nazwa produktu | wbudowana płyta główna Linux |
|---|---|
| Port szeregowy | TTL (1-5 )、 RS232 (2-4) |
| Zasilanie | DC12V3A WEJŚCIE (drukarka nie jest wliczona) |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Kamera | Kamera USB |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM JLD-P05 |
|---|---|
| Procesor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, najwyższa częstotliwość to 2,0 GHz |
| OEM/ ODM | Wsparcie |
| GPU | Mali-G52GPU |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM RK3566 |
|---|---|
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM |
|---|---|
| Stan produktów | Magazyn |
| Aplikacja | KIOSK z automatami POS |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Płyta procesora Rk3566 |
|---|---|
| Stan produktów | Magazyn |
| Aplikacja | Biblioteka informacji o kolejce cyfrowej/kiosk informacyjny banku/szpitala |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Nazwa produktu | Płyta Rockchip RK3566 JLD-P02 |
|---|---|
| Fabryka | Tak |
| EMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| Procesor | RK3568 Procesor Cortex-A55 o czterech rdzeniach 64-bitowy, o najwyższej częstotliwości 2,0 GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| BARAN | 2G 4G 8G |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Nazwa produktu | Idealna płyta główna przemysłowa dla systemów obrotowych o wysokim poziomie bezpieczeństwa są zgodne |
|---|---|
| Zgodność z przepisami | FCC, CE |
| Mechanizmy uwierzytelniania | rozpoznawanie twarzy |
| Obsługa aktualizacji oprogramowania | OTA |
| Umieszczenie portu | USB, HDMI |