| Pojemność pamięci RAM | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
|---|---|
| temperatury | -20 °- 80 ℃ |
| Typ procesora | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 RK3568, maksymalna częstotliwość 2,0 GHz |
| Pamięć flash | 16G-128G Opcjonalnie |
| Port seryjny | 7 W sumie, opcjonalne typy, TTL (1-7 sztuk), RS232 (0-6 sztuk), RS485 ((0-2 sztuk) |
| Nazwa | Wbudowana płytka ARM dla terminala samoobsługowego |
|---|---|
| Interfejs USB | USB HOST/OTG |
| Ethernetu | Obsługa 1000 MHz |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Industrial ARM |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi BT 2,4G/5G |
| system operacyjny | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
|---|---|
| Materiał | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
|---|---|
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |
| Wypełnij światłem | Światło wypełniające 12 V (kontrolowany przełącznik) |
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| Nazwa produktu | RK3568 RK3588 Przemysłowa płyta główna |
|---|---|
| Pamięć | Opcjonalnie 2G/4G/8G DDR4 |
| EMMC | 16G-128G Opcjonalnie |
| Warstwa PCB | Płyta 8-warstwowa |
| Port szeregowy | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Pamięć | Opcjonalnie 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| RTC | Obsługa pamięci zegara wyłączania, automatyczne włączanie i wyłączanie |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Wi-Fi | Wi-Fi BT 2,4G/5G |
| Porty szeregowe | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Porty | Wi-Fi, USB 2.0, Display Port, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Stan przedmiotu | Nowy |
| BARAN | DDR4, 2G/4G/8G |
| Typ procesora | Rockchip |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |