| Nazwa produktu | Płyta główna modułu kiosku |
|---|---|
| Procesor | RK3568 |
| TP | Interfejs I2C/USBTP |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Reklama Digital Signage Wbudowana płyta główna z systemem Linux |
|---|---|
| Wyjście audio | Stereo, wsparcie Dolby |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
| TP | I2C i interfejs USB TP |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Nazwa produktu | Reklama płyta |
|---|---|
| Temperatura adaptacyjna | -20°-80℃ |
| Zasilanie | Wejście DC12V3A |
| Interfejs USB 4G | Wbudowane gniazda USB 2.0 (4), zewnętrzny host USB 3.0 (1), zewnętrzny OTG (1) obsługuje moduły funk |
| TP | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Nazwa produktu | Płyta główna z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Interfejs USB | Wbudowane gniazda USB 2.0 (4 szt.), zewnętrzne USB 3.0 (1 szt.) 2.0 (2 szt.) OTG (1 szt.) |
| Port szeregowy | Łącznie 5, typy opcjonalne, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.) |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Płyta główna Rockchip RK3568 z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Wyjście wideo | obsługuje wyjście wideo w formacie LVDS, EDP, MIPI |
| OEM/ ODM | Wsparcie |
| GPU | Mali-G52GPU |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Ethernet | Interfejs 100 mHz LAN |
|---|---|
| RTC | Wsparcie |
| Łączność | WiFi, Bluetooth, 4G LTE. |
| Rodzaj produktu | Komputer |
| Rozmiar PCB | 120mmX85mm |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Pamięć | Opcjonalnie 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| RTC | Obsługa pamięci zegara wyłączania, automatyczne włączanie i wyłączanie |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Wi-Fi | Wi-Fi BT 2,4G/5G |
| Porty szeregowe | Łącznie 5 typów opcjonalnych, TTL (1-5 szt.), RS232 (0-4 szt.), RS485 (0-2 szt.) |
| Nazwa produktu | Stabilna czterordzeniowa płyta systemowa RK3566 Android Motherboard ODM ARM Tablica główna dla Media |
|---|---|
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna z systemem Linux Ubuntu |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Obsługuje pamięć zegara i automatycznego włączania/wyłączania |
| Kamera | Kamera USB |
| Interfejs audio | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, interfejs mikrofonu 2p2.0, interfejs głośników 4P2.0 |