| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna sterująca |
|---|---|
| TP | I2C i interfejs USB TP |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Temperatura | -20°-80℃ |
| Kamera | Kamera MIPI |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna ARM RK3566 |
|---|---|
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| Nazwa produktu | Płyta główna Rockchip RK3566 z wbudowanym procesorem ARM |
|---|---|
| Fabryka | Tak |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V-28V |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
|---|---|
| Kamera | Kamera USB |
| Port seryjny | 4 W sumie, opcja typów,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Pamięć | Opcja 2G/4G/8G DDR4 |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Nazwa | Six Core RK3399 Uderzona płyta główna ramienia przemysłowego |
|---|---|
| Ekran dotykowy | I2C * 2 |
| Tryb zasilania | DC12V3A WEJŚCIE 7.4 V BAZTÓW litowy |
| Interfejs audio | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, gniazdo mikrofonu 3,5 mm, gniazdo głośników 2p2.54 |
| Wyjście audio | stereo, wspieranie efektów dźwiękowych Dolby |
| Nazwa produktu | Linux Embedded Board |
|---|---|
| Procesor | Czterordzeniowa architektura kory A17 RK3288, a najwyższa częstotliwość czterordzeniowej wynosi 1,8 |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| Pojemność EMMC | Opcje 8G/16G/32G/64G/128G |
| Obsługa karty pamięci | Karta TF do 32G |
| Nazwa produktu | wbudowana płyta główna Linux |
|---|---|
| Wyjście audio | Stereo, wsparcie Dolby |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 Opcjonalnie |
| TP | I2C i interfejs USB TP |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Nazwa produktu | Płyta główna z obwodem PCBA RK3568 |
|---|---|
| Zasilanie | Wejście DC12V-24V |
| TP | Interfejs I2C/USBTP |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Interfejs audio | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, interfejs mikrofonu 2p2.0, interfejs głośników 4P2.0 |
|---|---|
| Linia wąwozu | Dostępnych jest 5 rodzajów, TTL (0-6), RS232 (0-6), RS485 (1) |
| Tryb zasilania | Wejście DC12V |
| Rozmiar PCB | 102 mm*146 mm |
| Ekran dotykowy | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Nazwa produktu | Płyta główna modułu kiosku |
|---|---|
| Procesor | RK3568 |
| TP | Interfejs I2C/USBTP |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |