| Rs232 | 0 ~ 6 |
|---|---|
| Rs485 | 1 |
| Ttl | 0 ~ 6 |
| USB 2.0 | wewnętrzny (2), zewnętrzny (4) |
| Aplikacja | Maszyna POS, skala elektroniczna AI itp. |
| Karta pamięci | TF CARD |
|---|---|
| Temperatura | -20 ° do 80 ℃ |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 dla opcji |
| Rozmiar PCB | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| Zasilanie | DC12V3A WEJŚCIE (drukarka nie jest wliczona) |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 170mm * 170mm |
| Wi-Fi | 2,4G/5G WiFi Bt |
| Porty szeregowe | 5 W sumie typy opcjonalne, TTL (1-5pcs )、 RS232 (0-4pcs )、 RS485 (0-2PCS) |
| Wyświetlacz | Obsługa LVDS (Dual 8), EDP, MIPI, HDMI, VGA |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Typ | Multilayer PCB |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| NPU | Rk nnt 0,8t |
|---|---|
| Maksymalna pamięć obsługiwana | 128 GB |
| Typ karty pamięci | Wsparcie TF-CARD |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL, RS232, RS485 |
| Wyjście audio | Stereo, obsługa efektu dźwiękowego Dolby |
| Nazwa produktu | RK3568 Android Board P08 |
|---|---|
| NRD | 2G/4G/8G DDR4 |
| Temperatura | -20 ° do 80 ℃ |
| Port USB | Wewnętrzne gniazdo USB 2.0*5 、 Zewnętrzny host USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Nazwa produktu | Płyta główna POS |
|---|---|
| OS | Android 11 |
| Port szeregowy | Wsparcie TTL 、 RS232 |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| obsługa Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 164 mm*100 mm*1,6 mm |
| System operacyjny | Android7.1 |
| Błysk | 8G-64G EMMC (najwyższe wsparcie 128G) |
| FAQ | Nazwa marki: klejnot, numer modelu: JLDA06, produkowany w Chinach, minimalna ilość zamówienia: 1 szt |
| procesor | AMLOGIC T972 czterordzeniowy Cortex-A55, o najwyższej częstotliwości 1,9 GHz |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G31 MP2 |
| Pamięć | Opcja pamięci DDR 2G/4G |
| eMMC | EMMC8G/16G/32G/64G/128 Opcja |
| Wyjście wideo | V-by-one, podwójny kanał LVDS, CVBS |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| PCB size | 170mmX170mm |
| USB interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |